• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини, Анонси
  • Формування демократичних цінностей на уроках географії, історії у Червоноградській ЗШ № 12

Формування демократичних цінностей на уроках географії, історії у Червоноградській ЗШ № 12

2018-01-22

/Files/images/chzsh12/ЧЗШ№12, Демокр. школа.геогр.іст3.jpg Формування демократичних цінностей на уроках географії, історії у Червоноградській ЗШ № 12

Розбудовувати українську державу може лише справжній громадянин, патріот, формування такої особистості відбувається також і за шкільною партою.


З 15 по 22 січня 2018 року вчителі географії, історії ЧЗШ №12 Мельник Ірина Мар’янівна, Шеремета Ірина Василівна, Мацьків Лідія Іллівна провели уроки, на яких разом із вивченням навчального матеріалу велику увагу приділяли вихованню національно-свідомої, відповідальної особистості. Готуючись до уроків, педагоги використовували посібники Ради Європи з ОДГ/ОПЛ.

Учні 6-А класу (учитель Мельник Ірина Мар’янівна), вивчаючи тему «Кількість і розміщення населення на Землі», працювали у парах, намагалися з'ясувати та аргументувати, яка із груп населення, на їхню думку, є найважливішою у суспільстві. Підбиваючи підсумки роботи, шестикласники наголосили, що усі люди різні і кожного треба поважати . Нам уроці всесвітньої історії (учитель Шеремета Ірина Василівна) учні 6-А класу за допомогою вікторини, інтерактивних вправ вивчали суспільний устрій і повсякденне життя Стародавнього Китаю, а також встановлювали відповідність між датами та подіями, які визначали розвиток концепції прав людини. Школярі розмірковували над тим, які права необхідні громадянам сьогодні та в майбутньому. Учитель історії Мацьків Лідія Іллівна на уроці у 7-В класі під час вивчення теми «Причини роздробленості Київської держави» використала вправу «Чия це проблема». Семикласники активно працювали в групах, відповідали на проблемні запитання, аргументували свої думки.

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi